Reklam
Reklam

BUSMED Çalışmalarını Hızlandırdı

Bursa’da yakın zamanda kurulan Sosyal Medya Derneği çalışmalarını hızlandırarak yoluna devam ediyor. Bursa Sosyal Medya Derneği, Sosyal Medya etkinliklerinin geliştirilmesi, halkımızın sosyal medya ve araçları konusunda bilinçlendirilmesi eğitilmesi alanlarında çalışmak üzere kurulan bir toplum kuruluşu.

BUSMED Çalışmalarını Hızlandırdı
BUSMED Çalışmalarını Hızlandırdı
Reklam

Sosyal Medya Derneği Başkanı Murat Gezer, Yayınladığı mesajda “Bursa Sosyal Medya Derneği olarak kısa sürede çeşitli çalışmalara imza ettik. Topluma yönelik Sosyal Projelerle halkımızı doğru ve etkin sosyal medya kullanımı, kurum kuruluşlarımıza yönelik Sosyal Medya Projelerimizle topluma katkıda bulunacağız.

Halkımızın Sosyal Medya konusunda bilgi ve anlayış eksikliği vardır. Biz bu eksikliği giderme görevini üstlenmiş bir derneğiz. Sosyal Medya artık herkesin bir platformudur. Herkes günün her anında sosyal medyayla iç içedir. Hedeflerimizden bazıları Sosyal Medya Eğitimleri, Kurumsal Eğitim ve Seminerler Düzenlemek, Kurumların Sosyal Medya Çalışmalarını Organize etmektir.

Hedeflerimizi gerçekleştirmek için çalışmalarımız devam etmektedir. Yakın zamanda birkaç projemizi daha hayata geçireceğiz. Bursa dışındaki Sosyal Medya Dernekleriyle iletişim halindeyiz. Sosyal Medya Dernekleri olarak Federasyon çatısı altında toplanmayı ve çalışmalarımızı Türkiye çapında yürütmeyi planlıyoruz. Anadolu’daki diğer Sosyal Medya Uzmanlarını da bünyemize katılmaya çağırıyoruz” dedi.

 

 

busmed bursa sosmed sosmed bursa sosyal medya derneği
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı