Reklam
Reklam

Yılın şoförüne plaket

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa’da 2011 yılında gösterdiği başarılı performansla ‘Yılın Şoförü’ seçilen Cengiz Uğur’a ödülünü verdi.

Yılın şoförüne plaket
Yılın şoförüne plaket
Reklam
Bursa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışmalarına devam eden otobüs şoförleri arasında 2011 yılında gösterdiği performansla ‘Yılın Şoförü’ seçilen Cengiz Uğur, Acemler’deki başkanlık makamında yapılan törende plaketini Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin elinden aldı.
 
Altepe, otobüs şoförlerinin belediyenin halka en yakın temsilcileri olduğunu söyleyerek, “Şoförlerimizin eğitimli ve birikimli olmaları, halkla ilişkilerinin iyi olması ve aldıkları sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmeleri bizim en büyük beklentimizdir. Bu hedefler doğrultusunda, her ay ’ayın şoförü’ yarışmasını düzenliyoruz. Şoförlerimizi test ederek, tüm özellikleriyle değerlendirmeye tabi tutuyoruz. Ayın şoförü uygulamasıyla da yılda bir kere yılın en başarılı şoförü seçilmiş oluyor. Bu dönemde de belediyemiz personellerinden Cengiz Uğur, yılın şoförü oldu. Uğur’u tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının devam edeceğine inanıyorum" diye konuştu.
 
Başkan Altepe, Uğur’a plaketini ve hediyelerini de verdi. Kazaları Önleme Derneği tarafından da bir takım elbiseyle ödüllendirilen Uğur, başarısının ödüllendirilmesinden dolayı mutlu ve heyecanlı olduğunu söyledi. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Seyfettin Avşar, Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Altın ve Toplu Taşıma Şube Müdürü Mesut Emir de törende hazır bulundu.
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı