Reklam
Reklam

Aşk Yaparken Gemiyi Batırdılar

21. yüzyılın Titanik kazasının soruşturmasını yürüten savcı, kaptan Francesco Schettino'nun yanında olduğu iddia edilen Moldovalı kadını arıyor. Adı yolcu listesinde olmayan 25 yaşındaki kadın özel davetle gemiye alınmış.

Aşk Yaparken Gemiyi Batırdılar
Aşk Yaparken Gemiyi Batırdılar
Reklam

11 kişinin öldüğü, 21 kişinin hala kayıp olduğu gemi kazasında şok gelişme... Kayalara çarpan Conta Concordia gemisiyle ilgili soruşturmayı yürüten savcı, kaza esnasında kaptan köşkünde neler yaşandığını ortaya çıkarmak için Domnica Cemortan adlı kadını arıyor. Adı yolcu listesinde bulunmayan 25 yaşındaki Moldovalı kadının, bir yetkilinin özel davetiyle gemiye alındığı iddia ediliyor.

Gazetesi, Cemortan'ın Facebook hesabında yaşadığı yer olarak 'Bükreş, Romanya' yazarken, İtalyan savcıların kendisini sorgulamak istediklerinin duyulmasından sonra 'Zanzibar, Tanzanya' olarak değiştirildiğini kaydetti. Domnica Camerton Sunday, Telegraph'a verdiği röportajda 'Kaptan hasarlı gemiyi kıyıya çekerek binlerce kişinin hayatını kurtardı' dedi. Camerton'un daha önce gemide dansçı ya da yolcu temsilcisi olarak çalıştığı da iddialar arasında.

Kemanını kurtarırken can vermiş
38 yaşındaki kemancı Sandor Feher'in, yolcuların tahliyesine yardım ettikten sonra kamarasından kemanını almak için gittiği sırada öldüğü ortaya çıktı. Babasıyla beraber kazada kaybolan 5 yaşındaki Dayana'nın annesi Susy Albertini ise 'Yalvarırım kızımı aramaya devam edin' diyerek, yetkililere seslendi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı
BUSMED Sosyal Medya Eğitimleri
BUSMED Sosyal Medya Eğitimleri