Reklam
Reklam

Eşiyle ayrılma kararı alınca ölüme atladı

Adana'da 16 yıllık eşinden ayrılma aşamasında olan Biyiloji Öğretmeni 42 yaşındaki Aysun Ektirici, oturduğu 10'uncu kattaki daireden atlayarak canına kıydı.

Eşiyle ayrılma kararı alınca ölüme atladı
Eşiyle ayrılma kararı alınca ölüme atladı
Reklam

Bir kız annesi Ektirici'nin cesedini, ayrı bir ev tutan ve özel eşyalarını almak üzere eve gelen eşi 49 yaşındaki Abdullah Ektirici buldu. 

Olay, dün saat 18.00 sıralarında Reşatbey Mahallesi, Fuzuli Caddesi üzerinde bulunan Gülek Sitesi'nde meydana geldi. Şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanma kararı alan çiftten bir fabrikada mühendis olarak çalışan Abdullah Ektirici, ayrı bir ev tuttu. Akşam saatlerinde eşyalarını almak için eşiyle oturdukları eve gelen Abdullah Ektirici, iddiaya göre otomobilini park edip binaya gireceği sırada, yerde hareketsiz yatan bir kadını fark ederek polise haber verdi. Kadına yakından bakan Ektirici, eşi olduğunu anladı. 

OLAY YERİNDE ÖLDÜ
Olay yerine gelen ekipler, cesedin İsmet İnönü Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi'nde Biyoloji Öğretmenliği yapan ve aynı apartmanın 10'uncu katında oturan Aysun Ektirici'ye ait olduğunu olduğunu belirledi. 112 Acil Servis görevlileri tarafından yapılan kontrolde öldüğü anlaşılan Ektirici'nin, evinin balkonundan aşağıya atladığı anlaşıldı. Aysun Ektirici'nin, 15 yaşındaki kızı İ. Ektirici ile birlikte yaşadığını söyleyen komşuları, "Çok neşeli, şen şakrak bir insandı. Her karşılaşmamızda sohbet eder, hal hatır sorardı, ama son günlerde dalgın bir hali vardı" diye konuştu.

Aysun Ektirici'nin cesedi, kesin ölüm nedeninin belirlenebilmesi için otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı