Reklam
Reklam

Bilgi Bursa’da

İlk vakıf üniversitelerinden biri olan İstanbul Bilgi Üniversitesi, İstanbul dışındaki ilk bölge merkezini Bursa’da açıyor.

Bilgi Bursa’da
Bilgi Bursa’da
Reklam
BilgiBursa bünyesinde önümüzdeki ay Türkçe MBA, Eylül 2012’de ise Medya ve İletişim Sistemleri ve Hukuk Yüksek Lisans programlarının yanı sıra Bilgi Eğitim Programları da eğitim sürecine başlayacak.
Orhaneli kavşağındaki Nilpark AVM’de yeni yılın ilk günlerinde faaliyete başlayan merkezde halen kayıt süreci devam ediyor. BilgiBursa ile sadece Bilgi değil Laureate İnternational Universities ağına dahil dünyanın en başarılı yükseköğretim kurumlarından olan Domus Academiy tasarım okulu, spor okulu Real Madrid Sports Management, en iyi üniversiteler sıralamasında yüzde 1’lik dilim içinde yer alan University of Liverpool ve en seçkin dil okulu programlarını yürüten University of Cambridge’in de dahil olduğu en iyi üniversiteleri de Bursa’da olacak.
 
TOPLAM 10 DERS...

Yrd. Doç. Dr. Metehan Sekban’ın genel koordinatörlüğünde 17 Şubat’tan itibaren her hafta Cuma 18.00-21.00, Cumartesi 10.00-13.00 ve 14.00-17.00 saatleri arasında 2 modül ve 8 zorunlu 2 seçmeli toplam 10 ders verilecek. İşletme Yönetimi, Operasyon Yönetimi, İşletmeciler için İstatistik, Pazarlama Yönetimi, İşletme Ekonomisi, Finansal Yönetim, Stratejik Yönetim zorunlu dersler olacak. İlgilenen öğrencilerin www.bilgi.edu.tr/bilgibursa adresinden ve 245 70 00 numaralı telefonlardan bilgi alabilecek.
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı