Reklam
Reklam

Vali Harput: 2011'de Bursa'da güzel gelişmeler yaşandı

Bursa Valisi Şahabettin Harput, "2011 yılında İlimizde her yönden önemli gelişmeler yaşanmıştır. Güzel şehrimiz Bursa dünya ölçeğinde bir marka şehir olma yolunda büyük mesafeler kat etmiş, ekonomide, sanayide, turizmde, ulaşımda, sosyal ve kültürel alanlarda çok önemli gelişmeler kaydetmiştir." dedi.

Vali Harput: 2011'de Bursa'da güzel gelişmeler yaşandı
Vali Harput: 2011'de Bursa'da güzel gelişmeler yaşandı
Reklam

Şahabettin Harput, yayımladığı yeni yıl mesajında, şehirdeki gelişmeleri ve 2011 yılını değerlendirdi. Her yeni yılın sorunların aşılması yolunda inançları güçlendirip, beklentileri artırdığını kaydeden Harput, "Her yeni yıl, geçmişin değerlendirmesi yapılarak, yeni hedefler, değişimler için fırsat yaratır ve insanların geleceklerine umutla bakmasını sağlar. 2011 yılında ilimizde her yönden önemli gelişmeler yaşanmıştır. Güzel şehrimiz Bursa dünya ölçeğinde bir marka şehir olma yolunda büyük mesafeler kat etmiş, ekonomide, sanayide, turizmde, ulaşımda, sosyal ve kültürel alanlarda çok önemli gelişmeler kaydetmiştir. Bu gelişmeleri en iyi şekilde değerlendirerek güçlü ve istikrarlı olan ilimiz ekonomisini gelişmesini daha çok sürdürmesi, hepimizin ortak dileğidir. Bütün bu güzel gelişmelerle şehrimiz süratle yükselmeye devam edecektir. Hiç şüphesiz bu uğurda emek veren, ter döken, nefes tüketen herkes tarih önünde layık olduğu yeri alacaktır." dedi.
Bursa’yı daha ileriye taşıma yolunda zamanı iyi değerlendirmek zorunda olduklarının altını çizen Harput, kamu, özel sektör, sivil toplum kuruluşları ve basın kuruluşlarının ortak paydasının Bursa sevgisi olduğunu ifade etti.
Vali Harput, "Bizler, gönül verdiğimiz bu güzel kentimiz Bursa için var olan kaynakları en etkin şekilde kullanarak, yorgunluktan mutluluk duyan bir anlayışla hizmet sunmanın gururunu taşımaktayız. Bu duygu ve düşüncelerle, 2012 yılının birlik ve beraberlik içinde, milletimiz, ülkemiz, kentimiz ve bütün insanlık için üzüntü ve felaketlerden uzak; sağlık, mutluluk, barış ve huzur dolu bir yıl olması temennisiyle, tüm Bursalıların, kamu görevlisi arkadaşlarımın ve basın mensuplarının yeni yılını kutlarım." ifadelerini kullandı.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı