Reklam
Reklam

İşte PKK'nın din çıkmazı!

Zerdüştlüğü öven açıklamaların ardından şimdi de teröristlere hristiyanlık propagandası yapıldığı ortaya çıktı.

İşte PKK'nın din çıkmazı!
İşte PKK'nın din çıkmazı!
Reklam

Bölücü terör örgütünün din konusundaki yalpalamaları devam ediyor. Şehirlerde sivil cuma namazları kıldırdılar. Dağda bizler Zerdüştüz, Kürtlerin dini Zerdüştlüktür dediler.Hac ayı geldiğinde de gözlerini Avrupa'daki gurbetçilerin cebine diktiler. Düzenledikleri hac organizasyonları ile örgüte gelir sağladılar.

TRT Haber'de yer alan habere göre, ancak teröristlerin gerçek yüzünü, Kandil Dağı'nda Hıristiyanlığı simgeleyen figürlerle çektirdikleri fotoğraflar ortaya koydu. Örgütün teröristlere burada Hıristiyanlık propagandası yaptığı öğrenildi.

Hristiyanlığı desteklemek için örgüt her şeyi düşünmüş. Ölen Hıristiyan teröristler için mezarlıkları bile var. Terör örgütünün İslamiyet'le bir sorunu olduğu ise kesin.

Amaç Halkı İslamiyet'e Düşman Etmek Teröristlere namaz kıldırılmadığı biliniyordu ve bunu destekleyen teslim olan teröristin itirafları da var.

Teslim olan Rojhat" kod adlı terörist, ifadesinde de sözde sivil itaatsizlik için kılınan cuma namazlarının aslında örgütün halkı camiden uzak tutma taktiği olduğunu itiraf etti.

İslamiyete göre haram sayılan domuz etini yiyen, namazla dalga geçen teröristlere ait bu fotoğraflar daha çok konuşalacak gibi görünüyor.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı