Reklam
Reklam

Yazıcı aday olmazsa Bursaspor başkansız kalmaz

Bursa'ya yeni atanan Emniyet Müdürü Kahya'ya verilen yemekte konuşan Kadir Şankaya, Yeşil Beyazlı camiayı yakından ilgilendiren birçok konuda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Yazıcı aday olmazsa Bursaspor başkansız kalmaz
Yazıcı aday olmazsa Bursaspor başkansız kalmaz
Reklam

Bursaspor Kulübü Divan Başkanlık Kurulu üyeleri, Bursa'ya yeni atanan Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya ile Emniyet müdür yardımcılarına yemek verdi. Bursaspor Divan Başkanı Kadir Şankaya yaptığı açıklamada, yeni atanan Emniyet Müdürü Kahya ile seyirciler ve yeni yasayla ilgili bazı sorunları görüştüklerini belirterek, ''Emniyetin kendilerine, kendilerinin de Emniyete nasıl yardımcı olacakları'' konuları üzerinde durduklarını ifade etti. 


DİLİM VARMIYOR SÖYLEMEYE

Medyada yer alan Ozan İpek ve Holosko takasıyla ilgili bir soru üzerine Şankaya, Bobo'nun Siyah Beyazlı takımdan ayrıldığını atlayınca, ''Olur mu öyle şey? Holosko'nun yanında Bobo'yu da vereceklerse tamam. Ama ben kendi fikrimi söylüyorum, o şekilde olursa yaparım'' dedi. Şankaya, ''Ertuğrul Sağlam kalıcı mı?'' şeklindeki soruyu ise ''Ne kadar uzun kalırsa Bursaspor'a o kadar yararlı olur. Dilim de varmıyor söylemeye ama Ertuğrul, yapmış olduğu transferlerde ya kendi yanıldı ya da etrafındaki kişiler onu yanılttı'' diye yanıtladı. 


BURSASPOR BÜYÜK TAKIM
Kadir Şankaya, ''İbrahim Yazıcı'nın gelecek kongrede aday olmayacağıyla ilgili söylentiler var'' şeklindeki hatırlatma üzerine, şöyle dedi: ''Olabilir, Bursaspor büyük bir takım, başka aday çıkar. Buluruz bir aday. 3 milyon nüfuslu bir şehir, Bursaspor'a bir başkan çıkaramayacak mı? Ama İbrahim Yazıcı'nın kendi inisiyatifinde, olur veya olmaz. Aday olmazsa da Bursaspor başkansız kalmaz.'' Divan Kurulu üyelerinden Burhan Vatan da İbrahim Yazıcı'nın aday olmayacağı izlenimini edinmediklerini söyledi. 


Taraftar yasalara saygılı olsun

Kendisine verilen  'hoş geldin yemeğinde' konuşan  Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya da taraftardan yasalara saygılı olmalarını istedi. Kahya, ""Göreve başladığımdan bu yana Bursaspor 3 maç oynadı. Herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı. İnşallah böyle devam eder. Sıkıntılı bir durum görünmüyor. Taraftara mesajım şu olacak; yasalara herkesin saygılı olması. Yasaları uygularsak hepimiz rahat ederiz. O nedenle, yasalara saygılı olmalarını ve uymalarını tavsiye ederim"  diye konuştu.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı