Reklam
Reklam

Almanya'yı yasa boğdular

Almanya'nın Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti'ne bağlı Dinslaken kentinde meydana gelen bir trafik kazasında her ikisi de 18 yaşında olan Kemal Elçi ile Burcu Elibaş adlı Türk gençlerinin yaşamını yitirmesi ülkede yaşayan Türkleri yasa boğdu.

Almanya'yı yasa boğdular
Almanya'yı yasa boğdular
Reklam

Pazar gecesi Duisburg Trabzonlular Derneği'nin düzenlemiş olduğu eğlenceden dönen Kemal Elçi (18) ile kız arkadaşı Burcu Elibaş (18) Dinslaken'de Konrad-Adenauer Caddesi mevkinde geçirdikleri trafik kazası sonucu hayatlarını kaybettiler. Almanya'nın önde gelen gazetelerinden Bild, internet sitesinde kazayı manşetten okurlarına duyurdu. Bild, birbirlerini çok seven iki gencin ölüme de el ele gittiklerini aktardı.

Duisburg'un tanınmış esnaflarından Murat Elçi'nin oğlu Kemal Elçi ile kız arkadaşı Zonguldaklı gurbetçi ailenin çocuğu Burcu Elibaş'ın trafik kazası sonucu hayatlarını kaybetmesi bölgede yaşayan gurbetçileri de yasa boğdu. Yağış nedeniyle kayganlaşan yoldan çıkarak bir ağaca çarpan lüks aracın sürücüsü Kemal Elçi'nin olay yerinde hayatini kaybettiği; Burcu Elibaş'ın ise kaldırıldığı hastanede sabaha karşı vefat ettiği bildirildi.

Gazeteyi mesaj yağmuruna tutan gençlerin yakın arkadaşları ise ikilinin yaklaşık 1 yıldır birlikte olduklarını ve çevrelerinde çok sevildiklerini belirttiler.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı