Reklam
Reklam

Taksici yardım çağrısında bulundu, müşteri bıçaklandı!

Bursa’dan aldığı iki müşteriyi İnegöl’e getiren taksici, yolda arkadaşına ’tehlike’ sinyali gönderince polis ve jandarma harekete geçti. Müşterilerden erkek olanı Cerrah’ta taksiden inip bir eve girer girmez bıçaklandı.

Taksici yardım çağrısında bulundu, müşteri bıçaklandı!
Taksici yardım çağrısında bulundu, müşteri bıçaklandı!
Reklam
Edinilen bilgilere göre, Bursa’nın merkez Osmangazi ilçesinde, Park Taksi Durağı’nda çalışan M.A.’ın kullandığı 16 T 0144 plakalı ticari taksiye, Heykel’den biri kadın iki kişi bindi. Muharrem Ç. ile yanındaki kadın, 36 yaşındaki sürücüye İnegöl’e gitmek istediklerini söyledi. Müşterileri alıp İnegöl’e doğru yola çıkan M.A., yolda arkadaşına "tehlike sinyali" gönderdi. Bu sinyalinin emniyet ekiplerine bildirilmesi üzerine, trafik, emniyet ve jandarma ekipleri harekete geçti. Ekipler, Bursa-İnegöl arasında tedbir alarak, plakası verilen ticari taksiyi beklemeye başladı. Ancak, taksinin İnegöl’e bağlı Cerrah beldesinde olduğu belirlendi.

Jandarma ekipleri beldeye giderek araştırmaya başlarken, emniyet ekipleri de Çevre yolu Hocaköy kavşağında tedbir aldı. Emniyet ve jandarmanın araştırması sürerken, söz konusu ticari taksinin İnegöl Devlet Hastanesi’ne yaralı bir kişi getirdiği öğrenildi.

Emniyeti harekete geçiren sürücü M.A.’nın, aracına yolcu olarak aldığı kişinin telefon konuşmasından şüphelenerek arkadaşına sinyal gönderdiği öğrenildi. M.A., "Müşteri olarak aldığım kişilerden erkek olanı yol boyunca sürekli telefonla konuştu. Konuşmalarından kötü bir şeyler olacağını, kendimin de zarar görebileceğimi düşünerek arkadaşıma mesaj attım. Heykel’den aldığım müşterileri Cerrah beldesine getirdim. Müşteriler bir evinde önünde indiler ve bana biraz beklememi söylediler. Eve girdikten kısa bir süre sonra koşarak dışarı çıkıp taksiye geri bindiler. Müşterilerden erkek olan bıçaklandığını ve hemen hastaneye gitmemiz gerektiğini söyledi. Ben de İnegöl’ü bilmediğim için onların tarifi ile yaralanan müşteriyi hastaneye getirdim" dedi.

Bursa’dan ticari taksi ile Cerrah’a gelen 34 yaşındaki Muharrem Ç.’nin girdiği evde Hasan Y. tarafından bıçaklandığı tespit edildi. Muharrem Ç.’nin hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. Jandarma ekipleri zanlı Hasan Y’yi arıyor.

İnegöl Jandarma Komutanı Yüzbaşı Aslan Akpınar da hastaneye gelerek olay ve yaralı hakkında bilgi aldı. Olayla alakalı tahkikat devam ediyor.
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı