Reklam
Reklam

Bursaspor Divan Kurulu Başkanı'ndan İlginç Cevaplar

Bursaspor Divan Kurulu Başkanı Kadir Şankaya ve divan kurulu üyeleri dün akşam Almira Otel'de Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya ve yardımcılarını ağırladı.

Bursaspor Divan Kurulu Başkanı'ndan İlginç Cevaplar
Bursaspor Divan Kurulu Başkanı'ndan İlginç Cevaplar
Reklam

Kadir ŞANKAYA; "OZAN'I Holosko VE Bobo'YU VERİRLERSE ALABİLİRLER" DEDİ

Bursaspor Divan Kurulu Başkanı Kadir Şankaya ve divan kurulu üyeleri dün akşam Almira Otel'de Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya ve yardımcılarını ağırladı. Divan ve emniyet, yemekte yeşil beyazlı taraftarları konuşurken, gecede Başkan Kadir Şankaya'nın yöneltilen sorulara verdiği yanıtlar dikkat çekti. Ozan İpek'in Beşiktaş'a transferiyle ilgili soruyu yanıtlayan Şankaya, Bobo'nun siyah-beyazlı ekipten ayrıldığını unutunca, "Holosko ve Bobo'yu verirlerse olabilir" dedi.

Yemekte konuşan Bursaspor Divan Kurulu Başkanı Kadir Şankaya yaptığı kısa konuşmada, "Buluşmamızın nedeni, hem yeni müdürümüze 'Hoşgeldiniz' demek hem de son zamanlarda seyircilerle yaşanan sorunları konuşmak. Ayrıca yeni çıkan yasayla ilgili sorunlarıda görüşmek istiyoruz." dedi.

Bursa EMNİYET MÜDÜRÜ ALİ OSMAN KAHYA: "YASALARA SAYGILI OLMALARINI VE UYMALARINI TAVSİYE EDERİM"

Şankaya'nın konuşmasının ardından sözü alan Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, bazı konuları divan kurulu ile istişare etmek için bu yemekte bir araya geldiklerini ifade etti. Kahya, "Bugün sporla ilgili değerlendirmelerde bulunacağız. Daha iyisi, daha güzeli nasıl olabilir diye. Birbirimizi daha yakın tanımak ve güzel günler için neler yapabilirizi konuşmak için bir araya geldik. Benim göreve başladığımdan bu yana Bursaspor 3 maç oynadı. Herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı. İnşallah böyle devam eder. Sıkıntılı bir durum görünmüyor. Taraftara mesajım şu olacak; yasalara herkesin saygılı olması. Yasaları uygularsak hepimiz rahat ederiz. O nedenle, yasalara saygılı olmalarını ve uymalarını tavsiye ederim" diye konuştu.

ŞANKAYA'DAN İLGİNÇ CEVAPLAR

Divan Kurulu Başkanı Kadir Şankaya, bir muhabirin, "Ozan İpek'in, Beşiktaşlı futbolcu Holosko ile takası söz konusu mu?" sorusunu yanıtladı. Bobo'nun Beşiktaş'tan ayrıldığını unutan Şankaya, "Holosko'nun yanında Bobo'yu da verirlerse olur. İkisini versinler yaparım. Ama ben kendi fikrimi söylüyorum" cevabını verdi.

"Bursaspor'U SABOTE Mİ EDİYORLAR?"

Şankaya, "Ertuğrul Sağlam kalıcı mı?" şeklindeki soruya ise, "Ne kadar uzun kalırsa Bursaspor'a daha fazla yararlı olur. Dilim varmıyor söylemeye, son yaptığı transferlerde onu çok yanılttılar. ya kendi yanıldı ya da etraf yanılttı. Bursaspor'u sabote ediyorlar gibi geliyor bana" yanıtını verdi.

"BULURUZ BİR ADAY"

Şankaya, "Kulüp Başkanı İbrahim Yazıcı'nın aday olmayacağı gibi bir söylenti var" şeklindeki soruyu ise, "Olabilir, Bursaspor büyük bir camia. Buluruz bir aday evelallah" şeklinde cevaplandırdı.

Gecede daha sonra söz alan Bursaspor Divan Kurulu Üyesi Burhan Vatan yaptığı konuşmada, "Sayın Ali Karasu görevi bıraktığı zaman Yazıcı kimsenin aklından geçmiyordu. Bursaspor'un üyeleri, divan kurulu ve diğer dinamikler bu konuda ne gerekiyorsa yapar. Biz İbrahim beyin aday olmayacağı izleniminde değiliz. Kendisi ne kadar uzun süre görevde kalırsa kulübe o denli faydalı olur" dedi.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı