Reklam
Reklam

Eşini boğazından bıçakladı

İzmir Alsancak'ta, 45 yaşındaki Hasan Ç., boşanma davası süren eşi 39 yaşındaki Zuhal Ç.'yi boğazından ve çenesinden bıçaklayarak ağır yaraladı. Gözaltına alınan Hasan Ç., "Namusum için yaptım" derken, tedaviye alınan Zuhal Ç.'nin hayati tehlikesinin sürdüğü bildirildi.

Eşini boğazından bıçakladı
Eşini boğazından bıçakladı
Reklam

Olay, dün akşam saatlerinde Hürriyet Bulvarı'nda meydana geldi. Meşrubat dağıtım işinde çalışan Hasan Ç., boşanma davasının sürdüğü eşi Zuhal Ç. ile bir kafeteryada buluştu. İkili arasında bir süre sonra başlayan sözlü tartışma, karşılıklı küfür ve hakaretlerle kavgaya dönüşürken, Hasan Ç., önce tokat attığı eşi Zuhal Ç.?yi daha sonra boğazından ve çenesinden bıçakladı. Zuhal Ç., kanlar içinde yere yığılırken, ihbarla olay yerine gelen polis, Hasan Ç.'yi gözaltına aldı. Ambulansla Alsancak Devlet Hastanesi oradan da Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edilen Zuhal Ç.'nin, hayati tehlikesinin sürdüğü bildirildi. 

Gözaltına alınan Hasan Ç. ise, Cinayet Büro Amirliği'ne götürülürken, "Namusum için yaptım" dedi. Hasan Ç.'nin işlemlerinin ardından Adliye'ye sevk edileceği bildirilirken, eşiyle aralarında 1.5 yıldır boşanma davaları olduğu, yaşadığı eve karısının şahit gösterildiği bir başka olayla ilgili mahkeme kağıdı gelmesi nedeniyle buluştukları öğrenildi.

KAMERALARA YANSIDI
Zuhal Ç.'nin, eşi Hasan Ç. tarafından bıçaklanması, kafeteryadaki güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde Hasan Ç.'nin, kafeteryada oturması, Zuhal Ç.'nin yanına gelmesi, tokat atıp aralarında çıkan tartışma ve bıçaklaması yer aldı.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı