Reklam
Reklam

Tatilciler Paris’ten vazgeçmedi

1915 olaylarıyla ilgili Ermeni iddialarına yönelik tasarının Fransa Meclisi Genel Kurulu’nda kabul edilmesi, bir çok kesim tarafından protesto edilirken, yeni yıl tatilini Fransa’da geçirmek isteyen Türkler’in programlarında değişikliğe gitmedikleri bildirildi.

Tatilciler Paris’ten vazgeçmedi
Tatilciler Paris’ten vazgeçmedi
Reklam
Konuya ilişkin soruları yanıtlayan Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, Fransa turlarında 3 gece 4 gün ve 4 gece 5 günlük tatil programlarının yoğun talep gördüğünü, turların fiyatlarının ise 700 avro ile bin avro arasında değiştiğini söyledi.

20 BİN YURT DIŞI...

Geçtiğimiz yeni yıl tatilinde 20 bin civarında Türk vatandaşının tatilini yurt dışında geçirdiğini belirten Ulusoy, görüşüne başvurdukları seyahat acentalarının Paris’e düzenlediği turlar için yoğun bir talep olduğunu, rezervasyonların iptal edilmesi gibi bir şeyin söz konusu olmadığını bildirdi.
 
ETS Tur Yurtdışı Turlar Müdürü İlker Lanacı da iptal etikleri tur programları veya müşterilerinin bu yönde bir başvurusu olmadığını ifade etti.
 
Lanacı, söz konusu tasarının kabulü nedeniyle tatil planında değişiklik yapan kimsenin de bulunmadığını sözlerine ekledi.
 
Setur Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Gökhan Dedeoğlu da rezervasyonlarda bir değişiklik olmadığını bildirdi. Dedeoğlu, herhangi bir iptal talebi olması halinde ise bu talebi gerçekleştirebileceklerini söyledi.
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı
BUSMED Sosyal Medya Eğitimleri
BUSMED Sosyal Medya Eğitimleri