Reklam
Reklam

İpeksi dokunuş!

Hücum hattının solunda Simao’dan başka alternatifi olmayan Siyah-Beyazlılar’da teknik patron Carvalhal bu bölgeye takviye istedi. Yönetim, Bursasporlu Ozan İpek’e göz koydu, 25 yaşındaki yıldıza karşılık Holosko önerildi

İpeksi dokunuş!
İpeksi dokunuş!
Reklam

İlk yarının son bölümünde iskelet kadrosunu oturtan Beşiktaş, buna paralel olarak yaptığı çıkışla da dikkat çekmişti. ‘Yıldızlar karması’ mantığından ‘takımoyunu’na geçiş yapan Kartal’da gözler şimdi de ikinci yarıya çevrildi. Teknik direktör Carlos Carvalhal, ülkesine dönmeden önce Futbol Genel Direktörü Tayfur Havutçu ile Ümraniye’de bir zirve gerçekleştirdi. Buluşmada takımın ilk yarı performansımasaya yatırılırken, eksikler ve takımdan gönderilecek isimler de belirlendi. Havutçu-Carvalhal ikilisi, hücumhattında Simao’nun yokluğunda sol açık pozisyonunda görev alacak alternatif bir ismin eksikliğine parmak basarken, bumevkiye bir transfer yapılması gündeme geldi. Takımın sahadaki 6 yabancı kontenjanını da düşünen ve bu pozisyonu yerli bir isimle takviye etmeyi kararlaştırılan teknik direktör Carlos Carvalhal ve futbol genel direktörü Tayfur Havutçu, Bursasporlu Ozan İpek’in iyi bir seçim olacağı görüşünde birleşti.

İLK YARIDA 4 GOL ATTI 
Bu transferi, kulübe en azmaliyet doğuracak şekilde çözmek isteyen Havutçu düğmeye basarken, Carvalhal’in de takımda düşünmediği Filip Holosko’nun Ozan İpek’le takası gündeme geldi. Yönetimin bu transfer için Bursaspor ile temaslara başladığı, Holosko ve birmiktar para karşılığında Ozan İpek’in Beşiktaşlı olmasının hedeflendiği öğrenildi. Geçtiğimiz günlerde Holosko ile ilgili düşüncelerini paylaşan Havutçu, “Takımın bu kadar eksik olduğu dönemde bile formayı alamadı. Şans bulduğu anlarda da katkı veremedi” ifadelerini kullanmıştı. Bursaspor’un 2 yıl önceki şampiyonluğundamüthiş bir performans ortaya koyan 25 yaşındaki Ozan İpek ise ligin ilk yarısında 4 gole imza koydu.

FORVET GELEBİLİR
Beşiktaş’ta Ozan İpek’in dışındaki ikinci takviye forvete gelebilir. Holosko ve Edu’nun elden çıkarılması halinde ileri uca kesinlikle bir yabancı futbolcu alınacağı bu ismin de ya kiralık ya da bütçeyi aşmayacak bir oyuncu olacağı belirtildi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı
BUSMED Sosyal Medya Eğitimleri
BUSMED Sosyal Medya Eğitimleri