Reklam
Reklam

PKK'da BÜYÜK ÇATLAK

Örgüt içindeki sıkıntı telsiz konuşmalarına da yansıdı...

PKK'da BÜYÜK ÇATLAK
PKK'da BÜYÜK ÇATLAK
Reklam

Bölücü terör örgütü her geçen gün çıkmaza giriyor. Şimdi de terör örgütüyle teröristlerin aileleri arasında derin çatlaklar oluştu.

Kazan Vadisi'ndeki başarılı operasyonun ardından kayıplarını gizlemeye çalışan örgüt, teröristlerin isimlerini gizliyor. Çocuklarını terör örgütüne kaptıran aileler, cenazelerini bile alamıyor.  Örgüt içindeki sıkıntı telsiz konuşmalarına da yansıdı.

Başarılı Operasyonlar Terör Örgütünü Zora Soktu

Güvenlik güçlerinin başarılı operasyonları, bölücü terör örgütünü zora sokuyor. Kazan Vadisi'ndeki operasyonda terör örgütüne vurulan ağır darbe, önemli çatlaklara yol açtı.

Terör Örgütü Sadece 36 İsim Açıkladı

Terör örgütü, uzun bir süre kayıplarını inkar etti sonra da sadece 36 isim açıkladı. Oysa Kazan Vadisindeki operasyonda çok sayıda terörist öldürüldü.

Açıklananlarla Morgdaki İsimler Birbirini Tutmadı

Örgüt elebaşılarının kayıpları gizleme hesapları sekteye uğradı. Terör örgütünce açıklanan isimlerle morgdaki isimler birbirini tutmadı. Bölücü terör örgütünün isimlerini verdiği teröristlerin aileleri 2 aydır bekliyor.

Sahip Çıkılmayanlar Kimsesizler Mezarlığına Gömülüyor

İsimleri örgüt tarafından açıklanmayan cesetler ise aylarca morgda bekleyip, sahip çıkan olmayınca kimsesizler mezarlığına gömülüyor.

Şu anda bile Malatya Adli tıp morgunda kimsesiz 10 terörist cesedi bulunuyor.

Bu duruma, teröristler ve terörist aileleri tepki gösterdi. Tepkiler, terör örgütünün sözde üst yönetimine kadar ulaştı.

Telsiz Konuşmaları Çatlağı Gözler Önüne Seriyor

Bahoz Erdal kod adlı Fehman Hüseyin ile Hebat kod adlı Şakir Bulut arasındaki telsiz konuşması terör örgütünün içindeki çatlağı gözler önüne serdi.

HEBAT: "Bak 5 tane ailesi almadan gömüldü, bari onları söyleseydiniz. Söylenen isimler askerde yok. Bahoz, aileler bizi çok kötü sıkıştırıyor."

BAHOZ ERDAL: "İdare edin Hebat, idare."

HEBAT: "Bu konu bizi çok etkiliyor. Arkadaşlar diyor ki bari öldüğümüzde ismimizi söyleyin ki ailemiz alsın. Yaşananlardan dolayı arkadaşlar çok korkuyor Bahoz çok."

BAHOZ ERDAL: "Korkmasınlar yakında olacak."

Bölücü terör örgütü hem dağdaki teröristleri hem de teröristlerin ailelerini kandırmaya devam ediyor.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı