Reklam
Reklam

Olcan'dan Cimbom açıklaması!

Galatasaray'ın transfer gündeminde yer alan Gaziantepspor'un başarılı sol kanat oyuncusu Olcan Adın, transferi hakkında açıklamalar yaptı.

Olcan'dan Cimbom açıklaması!
Olcan'dan Cimbom açıklaması!
Reklam

Galatasaray'ın transfer gündeminde yer alan Gaziantepspor'un başarılı sol kanat oyuncusu Olcan Adın'ın durumu Cuma günü netlik kazanacak.Olcan yaptığı açıklamada, "Şu anda sadece Bursaspor ile yapacağımız maça konsantre oldum. Maçtan sonra menajerimle bir açıklama yapacağım. Bu açıklamada transferimle ilgili her şeyi kamuoyuyla paylaşacağım. Şu anda herhangi bir şey söylemem ya da yorum yapmam doğru olmaz" dedi.

İki kulüp arasında görüşmeler yoğunlaşarak ilerlerken, Gaziantepspor Teknik Direktörü Abdullah Ercan, "Olcan Gaziantepspor'un futbolcusudur. Transferiyle ilgili kararı yönetim ve kendisi verir. Benim söyleyebileceğim tek şey Olcan'ın şu anda Gaziantepspor'un futbolcusu olduğudur" dedi.

ABDURRAHİM ALBAYRAK: "OLCAN ÖNCELİĞİMİZ DEĞİL"

Galatasaray ligde yoluna dolu dizgin devam ederken transfer dedikoduları da yoğunluk kazandı. Teknik Direktör Fatih Terim'in "Devre arasında takviye istiyorum" açıklamasının ardından hiç dinmek bilmeyen transfer haberleri ise son günlerde Gaziantepsporlu Olcan'ın üzerine yoğunlaşmış durumda.

Sarı-kırmızılı kulüpte transferde en yetkili ağızlardan biri olan futbol şube sorumlusu Abdurrahim Albayrak ise artan Olcan haberleri yüzünden rahatsız olmuş durumda. Abdurrahim Albayrak, Olcan'ın transferi ile ilgili şu açıklamayı yaparak konuya açıklık getirdi:

"Olcan için ne kulübü, ne de kendisi ile görüştük. Önceliğimiz Manisaspor maçını kazanarak devre arasını lider tamamlamak. Transfere gelince, Olcan önceliğimiz değil, başka isimlere yoğunlaşıyoruz."

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı