Reklam
Reklam

İşimi yarım bırakmam

Bursaspor Teknik Direktörü, "3 senedir Türk futboluna damgamızı vurmuşken, 7-8 maçta kötü neticeler aldık diye bizi kimse yolumuzdan döndüremez" dedi.

İşimi yarım bırakmam
İşimi yarım bırakmam
Reklam

Ertuğrul Sağlam, 0-0 biten Antalyaspor maçının ardından ‘istifa edecek’ söylentilerine net yanıt verdi. Sağlam, "Ocak ayında Bursaspor’da 3’üncü senemi dolduracağım. Bu süreçte yaptıklarımız da ortada. Bunu camia olarak yaptık. 3 senedir Türk futboluna damgamızı vurmuşken, 7-8 maçta kötü neticeler aldık diye bizi kimse yolumuzdan döndüremez. Biz ne hedeften döneriz, ne de başarısızlığımızı isteyen insanlar bizi bu yoldan çevirebilir. Kimse istifa beklentisi içinde olmasın" açıklamasını yaptı.


O GÜN BUGÜN DEĞİL
İşini şu ana kadar yarım bırakmadığını sözlerine ekleyen Ertuğrul Sağlam; "O kelimeyi telaffuz ettirecek ortada bir durum yok. Birkaç kötü sonuçla istifa edecek, görevi bırakacak veya gönül verdiğimiz takımı yarı yolda bırakacak kişi değiliz. Eğer bir gün artık Bursaspor'da bulunmamız takıma zarar verecek duruma gelirse, bunu da açık yüreklilikle paylaşır ve gerekeni yaparız ama o gün, bugün değil" ifadesini kullandı. 


FAZLA OYUNCU ALMAYACAĞIZ
Karşılaşma ile ilgili de konuşan Sağlam, karşılaşmanın ilk yarısında özellikle ilk bölümlerde baskılı oynadıklarını, rakip defanstan kaptıkları toplarla gol aradıklarını, ancak final paslarında etkili olamadıklarını kaydetti. Son 3 yılda yakaladıkları başarıların ardından tüm takımların Bursaspor'a karşı kapalı defans uyguladığını belirten Sağlam, devre arasında çok fazla oyuncu almayacaklarını ve özellikle ön taraftar sıkıntıyı aşacak futbolcu yapısına ihtiyaçları olduğunu söyledi.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı