Reklam
Reklam

Maraton tribüne tel geliyor!

Bursaspor’da, Eskişehirspor maçında sahaya giren taraftarların çıkardığı olaylar sebebiyle alınan 145 bin liralık ceza yönetimi harekete geçirdi.

Maraton tribüne tel geliyor!
Maraton tribüne tel geliyor!
Reklam

Maraton tribününe tel, misafir takım tribününe ise şeffaf plastik yapılacak.

Taraftarlarının küfür ve saha olayları sebebiyle yüksek para cezasına çarptırılan Bursaspor’da Eskişehirspor maçının ardından alınan 145 bin TL’lik ceza bardağı taşırdı. Bursa Emniyet Müdürlüğü ile durumu görüşen Bursaspor Yönetimi yaşanan sıkıntıyı aktardı.
 
ALİ OSMAN KAHYA’DAN YAKIN TAKİP

Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, Fenerbahçe maçının sonrasında kurmayları ile bir araya gelerek Atatürk Stadyumu çevresinde incelemelerde bulundu. Maçın hemen ardından stadın bütün bölümlerini tek tek gezen Kahya, bilgi aldı. Bursa Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, stadın eksiklerini bir rapor halinde kulübe sunacak.
 
"BU DURUMDAN HEM BİZ HEM KULÜP RAHATSIZ OLDU"

Eskişehirspor maçının ardından sahaya atlayan taraftarların hoş bir görüntü oluşturmadığını söyleyen Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, "Bu durumdan hem biz, hem kulüp rahatsız oldu. Oradaki taraftarın ne yapacağını bilemiyoruz. Her türlü insan stada geliyor. Bunun önüne geçmek için gerekli çalışmaları yapıyoruz. Bursaspor bu şehrin adeta gözbebeği" dedi.
 
MARATON TRİBÜNÜNE TEL GELİYOR

Türkiye’de taraftarın önünde tel olmayan ender statlardan biri olan Atatürk Stadyumu bu ünvanını ise kaybetmek üzere. Maraton tribününden sahaya atlayan taraftarların önüne geçmek için yeniden tel yapılacağı öğrenildi. Açık tribün ile misafir takım taraftarları arasında sürekli yaşanan gerginliğin ise şeffaf bir plastik ile önüne geçilmesi hedefleniyor. Projelerin yakın zamanda hayata geçirileceği bildirildi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı
BUSMED Sosyal Medya Eğitimleri
BUSMED Sosyal Medya Eğitimleri