Reklam
Reklam

Özür diliyorum

Bursaspor Teknik Direktörü, kötü gidişi kabullenemediklerini belirtirken, ileriki günlerde daha iyi olacaklarını savundu. Genç çalıştırıcı, taraftara karşı mahcup olduklarını da sözlerine ekledi.

Özür diliyorum
Özür diliyorum
Reklam

Fenerbahçe'ye evinde 2-0 mağlup olup galibiyet hasretini 4 maça çıkaran Bursaspor'da teknik direktör Ertuğrul Sağlam zor bir süreçten geçtiklerini, taraftarları ve camiayı üzdükleri için özür dilediğini söyledi. Sağlam; "Taraftarlarımızdan, bizi sevenlerden özür diliyorum ama futbolda bu durumlar oluyor. Bu durumu kabullenemiyoruz. İstediklerimizi yapamadık. Daha fazla üretmeliydik. Bu durumdan kurtulacağız ve daha iyi olacağız" açıklamasını yaptı. 


KABUL EDEMİYORUZ


Sağlam, "Bizim gibi şampiyonluk yaşamış, iki senede Türk futboluna damgasını vurmuş bir takımın bu durumu kabul etmesi kolay değil" açıklamasını yaparken, Fenerbahçe'yi oynadığı oyun ve aldığı galibiyetten dolayı tebrik etti. Genç çalıştırıcı, ilk yarıda Ozan İpek'in çizgiden dönen topu ve ikinci yarıda Ömer'in kafa vuruşuyla gole yaklaştıklarını vurgulayarak, "Fakat futbolda sonuç alacaksınız" dedi. 


ZOR SÜREÇTEN GEÇİYORUZ

Ertuğrul Sağlam, sıkıntılı durumdan kurtulmak için tüm camianın kenetlenmesi gerektiğine işaret ederek, "Bursaspor olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Bizim gibi şampiyonluk yaşamış, iki senede Türk futboluna damgasını vurmuş bir takımın bu durumu kabul etmesi kolay değil. Futbolda çok iyi takımlar bile zaman zaman bu gibi dönemler yaşıyorlar. Burada önemli olan güçlü ve karakterli insanlar gibi davranmak ve bu durumu kabul etmemek. Bursaspor'u eski günlerine döndüreceğiz" ifadesini kullandı.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı