Reklam
Reklam

Kayıp koca yasak aşk kurbanı

Yalova'da esrarengiz şekilde ortadan kaybolan Şener Adalı'nın, karısı ve yasak aşkı tarafından öldürülüp ormana gömüldüğü ortaya çıktı

Kayıp koca yasak aşk kurbanı
Kayıp koca yasak aşk kurbanı
Reklam

Yalova'nın Çınarcık ilçesine bağlı Şenköy'de 2009 yılında üzerinde yürüdüğü tahta köprünün çökmesi üzerine dereye düşen ve kucağındaki 6 aylık bbeği oğlu ölen çiftçi Şener Adalı (30), olaydan bir yıl sonra esrarengiz şekilde ortadan kayboldu. Araştırmasını sürdüren jandarma, tüyler ürperten gerçeği ortaya çıkardı. Şener Adalı'nın, karısı ve yasak aşk yaşadığı amcasının oğlu tarafından öldürülüp, cesedinin parçalanarak ormana gömüldüğünü belirledi.

Yalova'nın Çınarçık İlçesi'ne bağlı Şenköy'de orman işçiliği ve hayvancılık yaparak geçimini sağlayan Şener Adalı (30), 2009 yılının Aralık ayında 6 aylık oğlu Emre ateşlenince doktora götürmek istemiş, köy yakınından geçen dere üzerindeki tahta köprüden geçerken köprü yıkılmış, kucağındaki oğlu suya kapılıp, hayatını kaybetmişti. Şener Adalı ile eşi H. A.'nın arası bu yüzden açılmış, olaydan sonra da H. A. kocasını terk etmişti.

MOTOSİKLET ORMANDA BULUNUNCA JANDARMA HAREKETE GEÇTİ
Ailenin arasındaki sorunlar sürerken, Şener Adalı yaklaşık bir yıl önce aniden ortadan kayboldu. Şener Adalı'nın yakınları jandarmaya başvururken, bir televizyon programına da çıkarak, talihsiz çiftçinin bulunmasını istedi. Adalı'nın kardeşi Y. A., ağabeyinin kaybolduğu gün gece yarısı kim olduğunu bilmediği biri tarafından telefonla arandığını ve görüşme yapıp evden ayrıldıktan sonra da; bir daha haber alamadıklarını anlattı.

Şener Adalı'nın bulunması için soruşturma sürerken, sürekli bindiği motosikleti 7 ay önce ormanda, çalılarla gizlenmiş olarak bulundu. Bunun üzerine güvenlik güçleri, soruşturmayı cinayet ihtimali üzerine kurdu. Ekipler önceki gün de düğmeye basarak, eşini terk ettikten sonra Ortaburun Köyü'ndeki amcasının evine yerleşen Şener Adalı'nın eşi H. A.'yı ifadeye çağırdı. H. A., soruşturma sırasında tüyler ürperten vahşeti itiraf etti. H. A., kocasını amcasının oğlu Ö.Y. (33) ile birlikte öldürdüğünü itiraf etti. Bu itirafla birlikte Jandarma,cinayete karıştığı iddia edilen amca S. Y. (60), Ö. Y. (33) ve S. Y'nin damadı E. E'yi (39) gözaltına aldı.

ÇADIRDA AMCAOĞLUYLA BİRLİTE OLURKEN GÖRDÜ
Şener Adalı'nın kendisini terk edip amcasının yanına giden H. A.'nın ormanlık alanda çalışırken kaldıkları çadırda amcasının oğluyla ilişkiye girerken gördüğü, bunun üzerine Ö.Y.'nin tabancayla Şener Adalı'yı öldürdüğünü, daha sonra da cesedini parçalara ayırarak ormana gömdüklerini anlattığı öğrenildi. H. A.'nın gösterdiği yerde arama köpeğiyle yapılan araştırmada Şener Adalı'nın 4 parçaya ayrılmış cesedi, çuvallara konulmuş olarak, gömülü halde bulundu.

Öte yandan vahşi bir cinayete imza attığı iddia edilen Ö. Y.'nin bugün başka birisiyle nikah kıymaya hazırlandığıı öğrenildi. H. A. ile birlikte , S. Y., Ö. Y. ve E. E., ifadelerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı