Reklam
Reklam

Linçten kurtulan kapkaççı tutuklandı

Edinilen bilgiye göre 18 yaşındaki A.T., merkez Yıldırım ilçesi Beyazıt Mahallesi’nde 62 yaşındaki K.A’nın omzundaki çantayı kapıp kaçtı. Direndiği için yerde sürüklenen yaşlı kadının çığlıklarına aldırış etmeyen genç, kayışını kopardığı çantayla kaçmaya başladı. Yaşlı kadının imdat çığlıklarını duyan mahalle sakinleri, şüpheli genci yakalamak için koşmaya başladı. Paniğe kapılan genç, peşindekileri atlatmak için kıraathaneye daldı. Kaçacak yeri kalmayınca kıskıvrak yakalanan genci linç edilmekten olay yerine gelen polis kurtardı. Şüpheli A.T., ifadesinde, "Anne ve babam ayrı yaşıyor. Yatacak yerim ve param yoktu. Kapkaç yapmaya mecbur kaldım" dedi. ’Yağma’ suçundan adliyeye sevke edilen 18 yaşındaki A.T. tutuklandı.

Linçten kurtulan kapkaççı tutuklandı
Linçten kurtulan kapkaççı tutuklandı
Reklam

Edinilen bilgiye göre 18 yaşındaki A.T., merkez Yıldırım ilçesi Beyazıt Mahallesi’nde 62 yaşındaki K.A’nın omzundaki çantayı kapıp kaçtı. Direndiği için yerde sürüklenen yaşlı kadının çığlıklarına aldırış etmeyen genç, kayışını kopardığı çantayla kaçmaya başladı. Yaşlı kadının imdat çığlıklarını duyan mahalle sakinleri, şüpheli genci yakalamak için koşmaya başladı. Paniğe kapılan genç, peşindekileri atlatmak için kıraathaneye daldı. Kaçacak yeri kalmayınca kıskıvrak yakalanan genci linç edilmekten olay yerine gelen polis kurtardı.

Şüpheli A.T., ifadesinde, "Anne ve babam ayrı yaşıyor. Yatacak yerim ve param yoktu. Kapkaç yapmaya mecbur kaldım" dedi. ’Yağma’ suçundan adliyeye sevke edilen 18 yaşındaki A.T. tutuklandı.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı