Reklam
Reklam

Erdoğan ile ilgili iddia gündemi karıştırdı

Başbakan'a bağırsak operasyonu. Gündem bu iddia ile karıştı. Erdoğan'ın haftasonu bağırsaklarıyla ilgili bir operasyon geçirdiği iddiası gündemi sarstı.

Erdoğan ile ilgili iddia gündemi karıştırdı
Erdoğan ile ilgili iddia gündemi karıştırdı
Reklam

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, haftasonu bağırsaklarında meydana gelen rahatsızlık nedeniyle Marmara Ünivertesi Hastanesi'nde operasyon geçirdi.
 
Erdoğan'ın bu akşam taburcu olması bekleniyor.
 
SAĞLIK DURUMU İYİ
Öte yandan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın resmi twitter hesabından yapılan açıklamada şöyle denildi:  "Başbakanımız İstanbul Marmara Üniversitesi hastanesinde bağırsak problemi nedeniyle küçük bir operasyon geçirdi, sağlık durumu iyi..."
 
Başbakanlık'tan yapılan açıklamada ise, Başbakan'ın sindirim sisteminden ameliyat geçirdiği ve durumunun iyi olduğu belirtildi.
 
ERDOĞAN, HASTANEYE KALDIRILDI
Gerçek Gündem'in haberine  göre, Başbakan Erdoğan, hafta sonu Sağlık Bakanlığı'na bağlı Pendik'teki Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Hastanenin 2. ve 6. katı "güvenlik sebebiyle" tamamen kapatıldı. Giriş ve çıkışlar yasaklandı. Medipol Hastanesi'nden getirilen bazı doktorlar da Başbakan'ı tedavi etti. Bu sırada, hastanenin güvenlik kameraları da iptal edildi. Haber merkezimize gelen bilgiye göre, Sağlık Bakanı Recep Akdağ da hastaneye gelerek tedaviyle bizzat ilgilendi.
 
PATOLOJİYE PARÇA GÖNDERİLDİ
Öte yandan, Opsiyon Haber'in idiasına göre ise, bağırsaklarından ameliyat olan Başbakan Erdoğan'ın iki gündür burada tedavi altında tutuluyordu. Ameliyat sırasında alınan nodüllerin patolojiye gönderildiği, kolon kanseri olup olmadığının araştırıldığı  iddia ediliyor.
 
CUMA GÜNÜNDEN BERİ ORTADA YOKTU
Başbakan Erdoğan son olarak Cuma günü cuma namazının ardından Karacaahmet mezarlığında annesinin ve babasının mezarını ziyaret etmişti. Başbakan Erdoğan, haftasonunu Üsküdar'daki evinde istirahat ederek geçirmiş ve hiç dışarı çıkmamıştı. Erdoğan'ın haftasonu hiçbir programa katılmamasının nedeninin nükseden bağırsak rahatsızlığı olduğu ortaya çıktı.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı