Reklam
Reklam

Kozmetik fuarında Bursa’yı İlkom temsil edecek

Bursa’nın ulusal kozmetik markası İlkom, İstanbul TÜYAP’ta 2’ncisi düzenlenecek Özel Markalı Ürünler Fuarı (Private Label İndustry 2011)’nda Bursa’yı temsil edecek. Kurulduğu günden bu yana kalite anlayışı ve sürekli gelişen ürün portföyü ile Bursa’dan doğan bir ulusal marka haline gelen İlkom, 8- 11 Aralık tarihleri arasında İstanbul TÜYAP’ta gerçekleştirilecek 2. Özel Markalı Ürünler Fuarı’nda standıyla yerini alacak.

Kozmetik fuarında Bursa’yı İlkom temsil edecek
Kozmetik fuarında Bursa’yı İlkom temsil edecek
Reklam

Kişisel temizlik ve hijyen sektörünün dünyadakipazar payının her geçen gün daha da arttığınadikkat çeken İlkom Yönetim Kurulu Başkanı İlker Duran, sürekli gelişen private label alanında da İkom’un önce ulusal ardından da uluslararası arenada yerini alması için yeniliklerin takipçisiolduklarını söyledi. İlker Duran, Türkiye’nin yanı sıra uluslararası alanda sektörün önemli aktörlerini bir araya getirecek olan fuarın yeni pazarlara ulaşma ve sektörün gelişimini yakından takip etme açısından son derece verimli geçeceğine inandıklarını söyledi. İlkom’un özel markalı ürün konusunda son yıllarda üst üste gerçekleştirdiği yatırımlarla ciddi bir aşama kaydettiğini dile getiren Duran, yerel ve bölgesel birçok firmaya çözüm ortağı olduklarını ve kısa süre önce sağlanan anlaşma ile uluslararası bir market zincirinin özel markalı ıslak havlu üretimini başarıyla sürdürdüklerinin altını çizdi. Kişisel temizlik ve hijyen sektörünün dünyada hızla büyüyen bir pazara sahip olduğuna dikkat çeken İlkom Yönetim Kurulu Başkanı İlker Duran, Türkiye’nin de bu pazarın aktörlerinden biri olması gerektiğini söyledi. 
İlkom olarak hijyen alanında dünyadaki trendleri yakından takip ederek ürün gamını sürekli geliştirdiklerine dikkat çeken Duran, kolonya ile başladıkları üretim serüveninde ürün yelpazelerini hijyenik ıslak mendil, el jelleri, sıvı el sabunları, makyaj temizleme mendilleri, anti bakteriyel mendiller, tıraş kolonyası, oda ve oto parfümü, hasta temizlik havluları ile zenginleştirdiklerini vurguladı. Türkiye’nin markası İlkom olarak dünya pazarına yönelik çalışmalara hız verdiklerine vurgu yapan Duran, Ar-Ge ve inovasyon faaliyetleri ile dünyayı yakından takip ettiklerini de sözlerine ekledi.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı