Reklam
Reklam

Kayınpeder dehşet saçtı

Denizli'de oğluyla birlikte oturan 55 yaşındaki Yaşar G., eve erken saatte gelince, iddiaya göre gelini 3 çocuk annesi 22 yaşındaki Songül G. ile aile dostları 32 yaşındaki Yalçın Racay'ı yatak odasında uygunsuz halde görüp dehşet saçtı.

Kayınpeder dehşet saçtı
Kayınpeder dehşet saçtı
Reklam

Ruhsatlı av tüfeğiyle önce gelinini başından vuran Yaşar G., daha sonra kaçmaya çalışan Racay'ı da salonda başından vurdu. 2 kişi de olay yerinde ölürken, gözaltına alınan Yaşar G., "Suçu vardı vurdum" dedi.Olay, Karşıyaka Mahallesi 2352 Sokak'ta dün öğle saatlerinde meydana geldi. Hurdacılık yapan oğlu 24 yaşındaki G.G. ve gelini Songül G. ile birlikte oturan Yaşar G., sabah saatlerinde evden ayrıldı. Daha sonra da G.G. evden çıkıp hurda toplamaya gitti. İşini erken bitirip eve gelen Yaşar G., iddiaya göre, üç torununun annesi Songül G. ile aile dostları Yalçın Racay'ı yatak odasında uygunsuz halde gördü. Çılgına dönen Yaşar G., evdeki ruhsatlı av tüfeğini alıp önce gelinini, daha sonra kaçmaya çalışan Racay'ı başlarından vurup öldürdü. Silah sesleri üzerine çevredekiler polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen polis, kayınpeder Yaşar G.'yi gözaltına aldı. Evde yapılan incelemede, iki kişinin cesedi bulundu. Genç kadın ile Racay'ın cesetleri, savcının incelemesinin ardından Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Olayı öğrenip hastaneye giden G.G. ise sinir krizi geçirdi.

"SUÇU VARDI VURDUM"
Evdeki cesetlerin başucunda beklerken gözaltına alınıp polis merkezine getirilen Yaşar G., "Suçu vardı vurdum" diye konuştu. Emniyet'te ifadesi alınan Yaşar G.'nin, "Gelinimi, aile dostumuz ile öpüşürken görünce çılgına döndüm. Kendime hakim olamadım ve ikisini de öldürdüm, pişman değilim. Oğlum, hurda toplamaya gitmişti. Ben de bir işim çıkınca evden ayrılmıştım. Ama işim kısa sürdü geri döndüm. Dönünce de onları öyle uygunsuz yakaladım" dediği öğrenildi.ÜÇÜNÜN DE POLİSTE KAYDI VARDI
Polis merkezinde yapılan incelemede, Yaşar G., öldürdüğü gelini Songül Gökdel ile Yalçın Racay'ın, 'uyuşturucu madde ticareti yapmak' suçundan poliste kayıtlarının bulunduğu ortaya çıktı.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Bursa'da Akbank desteğiyle E-Ticaret Fırtınası esti
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı