Reklam
Reklam

Şampiyon kızlar Bursa Büyükşehir’in gururu oldu

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin spora ve sporun gelişimine yaptığı yatırımları, ulusal ve uluslararası platformlarda elde ettiği başarılarla taçlandıran Bursa Büyükşehir Belediyesporlu sporcular, Büyükşehir’in sesini dünya çapında duyurmaya devam ediyor.

Şampiyon kızlar Bursa Büyükşehir’in gururu oldu
Şampiyon kızlar Bursa Büyükşehir’in gururu oldu
Reklam

Bunun son örneklerinden birini 20-21 Haziran 2011 tarihlerinde Polonya’da yapılan Liselerarası Dünya Atletizm Şampiyonası’nda takım halinde birinci olan Büyükşehir Belediyespor Kız Atletizm Takımı verdi.Başarılarıyla, Bursa’ya büyük sevinç yaşatan Büyükşehirli kız atletler, Büyükşehir Belediyespor Atletizm Baş Antrenörü İshak Kaya, Büyükşehir Belediyespor yöneticisi Muzaffer Karadeniz, Belediyespor Kulübü Müdürü Taha Başparmak ile Milli Takım Antrenörü Savaş Gökçe ile birlikte Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya’yı ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesporlu sporcuların büyük bir başarıya imza attıklarını belirten Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, sporcular başta olmak üzere başarıda emeği bulunanları tebrik etti.
Büyükşehir Belediyespor yöneticisi Muzaffer Karadeniz de elde edilen başarının temelinde, Büyükşehir Belediyesi’nin spora ve sporcuya verdiği önemin bulunduğunu vurguladı.
Liselerarası Dünya Şampiyonası’nda 800 Metre Dünya Şampiyonu Betül Aslan, 1500 Metre Dünya Şampiyonu Şahsenem Sarı, Liselerarası Cirit Atma Dünya Şampiyonu Merve Karadeniz ile 400 Metre Dünya Şampiyonu Özge Soylu’ya birer spor ayakkabısı hediye eden Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, genç sporculardan başarılarının devamını diledi.
Bursa Büyükşehir Belediyespor yöneticisi Muzaffer Karadeniz de Bursa Emniyet Müdürü Kahya’ya, Büyükşehir Belediyespor forması ile İznik çinileriyle işlenmiş çiçek figürünün yer aldığı seramik tablo takdim etti.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı
Çin-ABD rekabeti Ay’a kadar uzandı
BUSMED Sosyal Medya Eğitimleri
BUSMED Sosyal Medya Eğitimleri